O NÁS » HISTORIE CORAL CLUBU

Historie Coral Clubu

 

Společnost Coral Club International  (CCI) se zabývá novými technologiemi ochrany, obnovení a profylaxe lidského zdraví s pomoci přirozených ozdravných programů, které jsou sestaveny vyloženě z naturálních produktů, vyrobených dle moderních technologií umožňující zachovat to cenné, co příroda vytvořila.

SMYSLEM CORAL CLUBU je podpora lidstva celého světa dosáhnout co nejlepšího zdraví včetně kvality života.

Mezinárodní Korálový Klub (Coral Club International) byl založen v roce 1998 v Torontu (Canada).

V roce 1999 se Coral Club International spojil se společností Royal Body Care.

Prezident společnosti - Leonid Lapp - profesionál mezinárodní úrovně v oblasti víceúrovňového marketingu, člen rady ředitelů Royal Body Care.

Oficiálně má společnost hlavní kancelář v Moskvě a úspěšně prosperuje na území bývalého SSSR a Evropy od roku 2003.

Země kde je oficiálně otevřený CCI:

Německo, Bulharsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Velká Británie, Francie, Řecko, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Rakousko, Dánsko, Slovinsko, Švédsko, Irsko, Slovensko,Maďarsko, Portugalsko, Malta, Kypr, Finsko.Ukrajina, Rusko, Kazachstán, Moldávie, Uzbekistán, Bělorusko, Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Turkmenistán, Kyrgyzstán,Izrael, Mongolsko

Produkty se však prodávají po celém světě. 

Coral Club International (CCI) vlastní exkluzivní distribuci produktů Coral-Mine a doplňků Royal Body Care LifeScience (RBC). CCI spolupracuje s Akademií zdraví, kterou reprezentují lékaři a vědci z Ruska, kteří sestavují a praktikují ozdravné programy.

 

Historie Royal Body Care (součást Coral Clubu)


Royal Body Care

Americká společnost "Royal Péče o tělo" (RBC) - "Královská péče o tělo", pomocí moderních nanotechnologií, vyvinula novou řadu produktů. Nejlepší potravinové doplňky a RBC výrobky pro péči o pleť a tělo vyrobené s přídavkem nano (nanoklastry).

Nanoklastry jsou aktivní složky v biologicky aktivních doplňcích stravy. Přítomnost nanoklastrů poskytuje kompletní asimilaci a optimální funkci BAD (biologicky aktivních doplňků). Nanoklastry jsou malé částice, které nesou záporný náboj a přispívají ke zvýšené absorpci, asimilaci a vstřebávání živin do těla na buněčné úrovni, neutralizují volné radikály, zvyšují její hydrataci, atd.

Společnost Royal Body Care byla založená v roce 1991 Clintonem Howardem. Nachází se v Irving, Texas, USA. Má rozlohu 10 tisíc m2, kde je sídlo společnosti, výzkumné laboratoře, kanceláře a oddělení dodávky hotových výrobků.

Clinton Howard. Prezident společnosti a její výkonný ředitel.

V roce 1958 založil americkou biozdravotnickou korporaci, která byla složena ze sítě 40 laboratoří na území Spojených států.
V roce 1969, on a jeho firma se sloučila s největší sítí zdravotnických laboratoří s názvem National Health Laboratory.
V roce 1974 založil Karrintongské laboratoře, která začala vyrábět produkty pro péči o pleť.
V roce 1981 zorganizoval výzkumné práce na studii o aloe. Výsledkem čehož byla poprvé oddělena z aloe aktivní látka - aloemannan.
Po jeho odchodu do důchodu v roce 1990, v roce 1991, založil společnost Royal Body Care» (RBC).

N. Rogers, viceprezident pro mezinárodní vztahy.

Působil ve známé společnosti Avon a Natures Sunshine Products (NSP).
Za jeho působení jeho společnosti otevřeli pobočky ve 25ti zemích.

Christopher Hills - otec Spiruliny. 

Otevřené vůči světu (1979), svou jedinečnou biologickou hodnotu, bohatou zásobárnu živin mikro a makro prvků. Identifikoval a oddělil ze Spiruliny mocný antioxidant a pojmenoval ho Fikoten (Phycotene), který obsahuje velké množství karotenoidů. 
Harvardská zdravotní universita hodnotí Fikoten za nejlepší z potravinových antioxidantů. 
Významný vědec, humanista, výzkumník, Dr. Ch. Hills, začal svou kariéru jako mladý vědec. Snil o tom jak dát světu řešení problému hladu, nemocí (zejména u dětí) a možnost žít déle a zůstat zdravý.

Albert Zehr - doktor medicíny a výživy.

Má 15 let vědeckého vývoje a praktické zkušenosti při vytváření vzorců racionální výživy. Autor populárních knih.
Největší slávy dosáhl v souvislosti s vytvořením Colo-Vada - unikátní komplex hloubkového čištění na buněčné úrovni, který se nachází v harmonii s normální funkcí organismu.

Patrick Flanagan, doktor medicíny, významný vědec, nominovaný na Nobelovu cenu v oblasti koloidní chemie za jeho dílo "microclusters Flanagan ®" (1994)

Jeho první vynález byl patentován ve 14 letech. V 17ti je považován za jednoho z 10 nejvíce talentovaných a nadějných mladých vědců v USA článku publikovaném v časopisu Life. V 19ti letech se stal nejmladším spolupracovníkem, který kdy pracoval v NASA, konzultant kosmického programu "Gemini". Ve věku 23 let vytvořil počítačový program pro BMS U.S.A., s pomocí kterého byl vytvořen překladatel "man-delfín" se 40ti slovy. Autor uznávaných knih např. o kosmické energii a velké pyramidy Cheops (Egypt). Zaznamenán do Guinessovy knihy rekordů.
Kolega a nástupce, dvojnásobného nositele Nobelovy ceny Dr. Henri Coanda.
Profesor, doktor medicíny, doktor filosofie. Jen v oblasti zdraví má více než 200 vynálezů.
Syntetizoval látku, která napodobuje léčivé vlastnosti "živé vody" a dostala značku "microclusters Flanagan ®-Krystalická energie- Hydracel. Unikátní katalyzátor, založen na mikroklasterné technologii, který umožňuje maximálně zvýšit asimilaci potravin a energetickou hodnotu potravinových doplňků. Pár kapek - a radikálně zlepšuje kvalitu jakékoliv neočištěné vody, zajišťuje křišťálově čistou a navíc mineralizovanou vodu, nasycenou živou energií, která má vlastnosti přírodní vody z ledovců. Ale ještě více hodnotnějším objev (si myslí Patrick Flanagan) je Microhydrin.

Otto Warburg - chemik (Nobelova cena za výsledky studií z kyslíku a rakoviny 1932 rok).

Objevil, že žádný nemoci vytvářející virus, bakterie nebo plíseň nemůže přežít v přítomnosti kyslíku. Co to znamená? A skutečnost, že všechny tyto nemoci-působící viry, bakterie a plísně se vyskytují v těch částech těla, kde je špatně dodáván kyslíkem. Tento vědec přisoudil tento jev na pH tekutin v lidském těle.