ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Systematické čištění organismu

Systematické čištění organismu

Člověk trpí často ne jedním, ale několika chronickými onemocněními najednou, navzájem propojenými mezi sebou.

Většina onemocnění se tak či jinak týká vylučovacích systémů organismu: dýchacího, lymfatického, trávicího, močového, jakož i kůže.

Pokud je v organismu narušena práce alespoň jednoho z nich, zkraty začínají probíhat i v dalších orgánech a systémech. Jediný způsob, jak pomoci organismu, je zvládnout a současně vyčistit všechny vylučovací systémy.

Příčiny narušení práce vylučovacích systémů :

1. Ekologické znečištění vnějšího prostředí a v jeho důsledku endoekologické znečištění samotného organismu. Mnohé onemocnění jsou ekologicky podmíněné.

2. Nekvalitní, neplnohodnotná, syntetická strava bez fermentů, s konzervačními látkami, stabilizátory, barviva, ředidla, látkami potlačující tvorbu pěny apod. ..

3. Nápoje, které organismu nijak neprospívají: šumivé, sycené plynem, aromatizované a na umělé bázi. Prakticky jsme si odvykli pít čistou vodu. Více než 50% onemocnění je tak nebo jinak spojených s narušením vodní rovnováhy, s čímž souvisí i nedostatečná látková výměna.

4. Chronické parazitární, houbové, virové, bakteriální infekce, helmintiáza, lambliózy, opistorchózy a jiné onemocnění.

5. Disbakteriózy a narušení vitamínové a minerálové rovnováhy, které jsou spojeny s prvními čtyřmi příčinami.

Uzavírá se silný začarovaný kruh, který vzájemně podmiňuje a ztěžuje průběh již tak velkého množství chronických onemocnění.

Na to, aby člověk byl zdravý,nestačí se pouze správně stravovat. Žádné vitamíny a užitečné látky se nevstřebávají v potřebném množství, pokud si nečistíte svůj organismus. A víte, že ke čtyřicítce lidé nosí v sobě - ve vlastním střevě od 5 do 25 kg nánosu? Jediný způsob jak pomoci organismu je komplexní očista všech vylučovacích systémů.

 Program "COLO - Vada PLUS"- jednoduchý, ale efektivní způsob vytvoření zdravého vnitřního prostředí cestou vyloučení nánosů z trávicího traktu, tlustého střeva a organismu vcelku.

Program byl rozpracován doktorem - nutriciologem z Kanady, bylinkářem v šestém pokolení, Albertem Zehrem. On vytvořil přirozený, jednoduchý a spolehlivý systém očisty, který neustále přezkušoval a vylepšoval v průběhu mnoha let a tak přesvědčivě dokázal jeho účinnost a bezpečnost. Systém očisty Colo - Vada Plus je velmi jednoduchý a pohodlný v používání.Je určen pro všechny ty, kteří si chtějí očistit organismus ve svém přirozeném prostředí bez použití techniky, hospitalizace a chemických látek.

1. Přípravné období - (7 dní) je zaměřené na předběžnou očistu střev od parazitů, prvoků, na mechanickou očistu a měkkou detoxikaci s obnovením rovnováhy vitamínů, minerálů a užitečných bakterií.

2. Druhá etapa - čtyřdenní hladovka s užíváním sorbentu na bázi bílé hlíny - kaolínu. Pocit hladu mít nebudete, protože unikátní zvláštností kaolínu je jeho schopnost zvětšovat svůj objem. Díky tomu je vytvořen pocit sytého žaludku.

3. Třetí etapa - obnovení a harmonizace trávicích funkcí na kvalitativně nové úrovni. Užitečné bakterie osidlují očištěné řasinky (klky), fermenty obnovují proces trávení, což je vyřízeny očištění mimořádně důležité. Vitamíny a minerály zajišťují organismus energií. Bylinky zajišťují protizánětlivý účinek, způsobující normalizaci funkcí trávicího traktu. Program obsahuje 100% přírodních ingredience, které se v průběhu 30 let velmi dobře osvědčily.

V období systematického čštění je nutné pít větší objem tekutin, tj. 2 - 3 litry během dne. Je preferována čistá, strukturovaná voda, např. korálová voda (coral-mine) se zásaditými minerály. To je zvláště důležité v době, kdy procházíte etapou hladovění - tj. druhá etapa.

Program očištění na buněčné úrovni "Colo - Vada Plus",díky osvobození střev od kalových kamenů a celého organismu od toxinů a nánosů způsobuje i snížení hmotnosti.

Výsledkem komplexního očištění je, že se:

- Obnovuje práce jater, ledvin, slinivky;
- Očišťuje kůže;
- Zlepšuje srdečně-cévní činnost;
- Snižuje hmotnost (od 3 a více kg);
- Osvěžuje dech;
- Zmenšuje alergie;
- Posiluje činnost pohlavních žláz;
- Organismus zbavuje od parazitů a prvoků (lamblií).
- Obnovuje imunita;
- Značně zmenšují bolesti hlavy;
- Zlepšuje funkce kloubů;
- Zvyšuje úroveň energetiky organismu;
- Usnadňuje průběh jakýchkoliv chronických onemocnění.

Důležité! Účinnost přečištění značně roste při užívání (během všech tří etap) korálové vody Coral MINE (dříve Alka-mine), která je sama o sobě přírodním ozdravný faktorem. Získává se přidáním rozdrcených korálu Sango do 1,5 litru očištěné vody. Korálová voda obsahuje kolem 70 životně důležitých minerálů a stopových prvků v lehce vstřebatelné formě a optimální rovnováze. Coral Mine snižuje i povrchové napětí vody, zajišťuje její neškodnost (očišťuje ji od chlóru a toxických látek), dělá ji zásaditější a čistší. Voda se stává biodostupnou a snadno vstřebatelnou.

Na udržení energie se optimálně hodí komplex aminokyselin a vitaminů s minerály v rychle rozpustné formě - MINAMIN či PowerMin . Použití: během hladovky1 - 2 balíčky 2 - krát denně pod jazyk, nejlépe ráno a na oběd.

Pro podpoření a dosažení ještě větší účinnosti lze zvolit Hydracell.

Doporučujeme pití Coral-Mine minimálně 14 dní před započetím kůry. Pro samotnou očistnou kůru tedy postačí 1 měsíční balení (3 sáčky po 10ti, 14 dní před kůrou, 14 dní při Colo-Vadě)

V případě nejistoty ohledně užití užití Vám rádi poradíme.


Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková ?. ?. - Lékařka - nutriciologička, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidátka pedagogických věd
Gurejev ?.P. - Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd