ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ČÍM ZAČÍT?

Čím začít, když chci být zdravý(á)?

Uvědomme si, že normální je být zdravý, normální není mít chřipky, angíny, alergie, astma, akné, chronické problémy jakéhokoliv druhu, kloubní obtíže apod.

Pokud chceme převzít odpovědnost za své zdraví, měli bychom zvážit, co vše pro sebe můžeme v rámci možností dnešní doby, místa, kde žijeme, udělat.

Díky podmínkám, ve kterých žijeme, potravinám, které jíme, genetickým dispozicím a dalším faktorům jsou naše těla zanesena nadmíru snesitelným množstvím toxických látek, virů, bakterií, plísní, parazitů. Naše těla mají sice úžasnou samoregulační a detoxikační schopnost, nicméně naše neustále přetěžované orgány tyto schopnosti v důsledku svého vyčerpávání, nedostatečné výživě buněk, nedostatku kyslíku a mikrocirkulace v těle, nemohou dostatečně plnit.

Proto je třeba našim tělům pomoci při zbavování se zátěží všeho druhu, které se v nás hromadí. Výživa, dostatek kvalitních tekutin i ochrana organizmu vhodnými antioxidanty - to vše je velmi důležité a potřebné, ale musí to jít ruku v ruce s očišťováním organizmu. Pokud nebudeme svá těla očišťovat, vstřebávání kolikrát velmi drahých vitamínových a minerálních preparátů bude minimální. Střeva, která jsou pokryta zatvrdlými toxickými výkaly tyto procesy neumožní a cenné preparáty budou vyloučeny z těla ven. Ve střevech "sídlí" též značná část naší imunity. Pokud střeva obsahují parazity, viry a bakterie, plísně, nánosy strusky, pokud dochází k zácpám či naopak k průjmům, nadýmání, plynatosti, křečím pak Váš organizmuz nemůže být zdraví.

Proto je tolik důležité provádět pravidelné očisty. Komplexní detoxikační kúra Program 2 Colo-Vada PLUS, kterou Vám nabízíme, je natolik "vychytaný", že v sobě obsahuje již i protiparazitární program, obsahuje kaolín pro druhou fázi, kdy dochází k odvádění toxinů z těla, její součástí je i výživa pro buňky, tudíž tělo nestrádá, jak tomu bývá v případě ostatních čistících kůr. Tento program praktikují opakovaně lidé zcela zdraví - z preventivních důvodů tak lidé s různými obtížemi od drobných po onkologické a lidi po chemoterapíích.

Nově je k dostání i jemnější verze očistné kúry bez přísnějších omezení v jídle - Program Colo-Vada Light.

Pokud máte větší zdravotní obtíže a nejste si jisti, zda očistná kúra, kterou nabízíme, je to pravé pro Vás, pokud máte pocit, že je nejprve třeba zapracovat na jiném problému, nabízíme vám možnost konzultace s odborníky a podstoupit u nich vyšetření z Kapky krve. Na základě tohoto vyšetření, kde ihned uvidíte 1500x zvětšenou vlastní krev - procesy v ní - tak jak právě probíhají i ve Vašem těle (cca do 25ti minut po odebrání krve) obdržíte informace o tom, co konkrétně je ve Vašem těle špatně, následná jasná doporučení ohledně postupu čištění, doporučení preparátů, dávkování atd..

Doporučujeme přečíst si jednotlivé články: