logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Protistresový program

Protistresový program

V současné době zasahuje mnoho osob, které žijí aktivním životem, chronický únavový syndrom. Jedná se o aktuální problém ve velké části civilizovaného světa. Únavový syndrom prudce zasahuje do obranyschopnosti organismu a tím i snižuje produktivitu práce. Jeho vlivem se prohlubují všechny negativní procesy probíhající v lidském těle. Člověk se stává unaveným, agresivním a podrážděným.

• Jednou modifikací je volnoradikálový stres, který zapříčiňuje zvýšenou únavu. Naše buňky jsou denně napadány miliony volných radikálů. Toto způsobují ekologické problémy, záření, vliv elektromagnetických polí, kouření, alkohol atd. • Nedostatečný přísun energie v potravě, jako jsou nenasycené mastné kyseliny skupiny Omega a fosfolipidy, je často příčinou zvýšené únavy, podrážděnosti a oslabení paměti. Buněčný obal tyto sloučeniny obsahuje a na celistvosti membrán závisí život a energie buněk. • Snížení aktivity centrálního nervového systému (CNS). Permanentní stresové situace prudce oslabují centrální nervový systém, zvláště pak v podmínkách alkoholové a nikotinové zátěže.

• Nedostatek vody v organismu prudce snižuje práceschopnost centrálního nervového systému.

• Antioxidační ochrana buňky před svobodnými radikály je velmi přesný a efektivní mechanismus zvyšující energii organismu. V současné době je vyvinut jeden z nejsil-nějších antioxidantů přípravek MICROHYDRIN. Chrání buněčné membrány (hlavně neurony) před poškozením a chrání i buňky jiných životně důležitých orgánů.

LECITHIN obnovuje myelinový obal nervových buněk, ovlivňuje rychlost nervových impulzů po neuronových vláknech, což je jeden z důležitých ukazatelů jejich plnohodnotné činnosti. Výrobek zlepšuje činnost nervového systému, zvyšuje životní elán, zlepšuje intelektuální činnost mozku. • Je nezbytně nutné obnovovat aktivitu centrálního nervového systému (CNS). Speciální vybrané složky KOMBINACE BYLIN 5 působí jako efektivní uklidňující přípravek.

 • Je důležité udržovat optimální rovnováhu zásob tekutin v organismu. Doporučuje se dávat přednost biologicky čisté vodě. Ideálně pak CORAL-MINE.

1. True Lecitin - 1 kapsle 2x denně(ráno a večer)
2. Kombinace bylin č. 5 - 1 tabletu 2x denně
3. Microhydrin - 1 kapsle 1x denně mezi jídlem. Zapít sklenicí vody. Kapsli lze rozpustit ve sklenici vody. Kúra 1-3 měsíce.