ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Komplexní protizánětlivý

Komplexní protizánětlivý

Podle údajů Světové zdravotnické organizace (WHO), přes 70% lidí má ten nebo jiný problém se zdravím spojený s přítomností bakterií, virů nebo plísní v organismu. Nejčastěji jsou to nedoléčené procesy, které přešly do chronického stadia. Prakticky je velmi obtížné určit celé spektrum bakterií a virů, jejichž jsme nositeli.

Pokud nechceme, aby viry ovlivňovaly naše zdraví, je nutné upevňovat především naši imunitu - jedinou spolehlivou ochranu organismu. Právě proto, vše, co se bude používat k léčení, musí být především bezpečné pro vlastní organismus.

Při řešení tohoto úlohu je nezbytné:

1. Posílit a udržovat imunitu.
2. Vytvářet pro viry takové prostředí, které bude nevhodné k jejich rozmnožování.
3. V případě agrese virů ničit je tak, aby to nebylo nebezpečné pro náš organismus.

V prvé řadě půjde o zvyšování zásaditého prostředí organismu. Nezbytné je užívání CORAL-MINEv intenzivním režimu: 1 sáček na sklenici horké vody 2 - krát denně v kombinaci s "běžným pitným režimem" - 1 sáček na 1,5 litru vody v průběhu dne.

FIRST FOOD (mlezivo) - zdroj aminokyselin, vitamínů, fermentů, minerálů, imunoglobulinů - s širokým spektrem specifických látek proti virům. Mlezivo má zásadní antivirovou aktivitu. Základní obranné účinky imunitních faktorů mleziva se projevují uvnitř žaludku, na stěnách střev a v průduškách. Vitamin ?, který je přítomen ve složení mleziva, optimalizuje práci Thymus, kontroluje funkce imunitního systému cestou regulace syntézy lymfocytů a produkce antitiel. Použití: p? 1 tobolce 3krát denně v průběhu měsíce.

ECHINACEA - zajišťuje stimulující účinek na imunitu cestou posílení vytváření leukocytů (ochranných buněk krve), zvyšuje jejich aktivitu, pohyblivost. Působí podobně jako bílkovina interferonu, potlačuje rozmnožování virů. Napomáhá aktivizaci práce lymfatického systému, který odpovídá v organismu za detoxikaci. Echinacea - přírodní náhrada antibiotik. Použití: p? 1 - 2 tobolky 2 - krát denně.

MIKROHYDRIN - v současnosti nejsilnější známý antioxidant. Má výraznou antivirovou aktivitu a vytváří pro rozmnožování virů v organismu člověka nevhodné podmínky. Současně, výrazně zvyšuje funkci imunitního systému. Použití: p? 1 tobolce denně, rozmíchat v teplé vodě. Dávku lze zvýšit až na 3 tobolky denně.

FYKOTEN - silný antioxidantní komplex, obsahující beta-karoten a 16 karotenoidů, působících v synergii (efekt jednotlivých složek se nesčítá, ale násobí). Doplňková přítomnost vitaminu ?, selenu a mikroklasterů Flanagan posiluje jeho obnovovací schopnost a užitečné vlastnosti v celku. Fykoten napomáhá zlepšit celkový stav zdraví, zesílení imunity, má protivirové a protibakteriální účinky, zlepšuje zrak. Použití: začíná se od 1 tobolky denně během jídla, postupně zvyšujeme dávku na 4 tobolky denně.

PHYTO-Ce- unikátní zdroj zvláštní a plně vstřebatelné formy vitaminu C a dalších výživných látek. Vitamin ? stimuluje tvorbu lymfocytů - důležitých imunitních buněk zajišťujících odpor organismu proti virům a bakteriím. Je potřebný i pro ochranu buněčných membrán a plnohodnotné práce granulocytů. Použití: 2 tablety 2 - krát denně během jídla.

Paudarco aneb KŮRA mravenčího DŘEVA- silný prostředek proti bolesti, imunostimulátor, mající tonické a antioxidační vlastnosti. Použití: 1 tobolka 3 - krát denně, od 10 d? 20 dnů.

SILVER-MAX- silný protivirový prostředek. Je to směs supermalých částic stříbra, nacházejících se ve vyváženém stavu v demineralizované vodě. Univerzální antibiotikum širokospektrálního účinku. Ionty stříbra potlačují specifický ferment, který je potřebný pro životaschopnost virů. Použití: 1 /2 čajové lžičky 2 - 4 - krát denně. Při akutních stavech lze dávku zvýšit na 1 čajovou lžičku 4 - krát denně.

Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková O. ?. - Lékařka - nutriciologička, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidátka pedagogických věd
Gurejev ?.P. - Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd