ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » PŘÍBĚHY SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Vaše zkušenosti a příběhy s Coral-clubovými produkty


Zde můžete přečíst některé příběhy a zkušenosti s užíváním Coralclubových produktů.  Příběhy a zkušenosti jsou skutečné, vlastnoručně psané těmi, kteří je prožili bez jakýchkoliv korekcí.

 

Martin z Jičína: Mé zkušenosti s Coralem

Do doby, než jsem začal pít Coral vodu, byl můj zdravotní stav značně neuspokojivý.

Trpěl jsem řadou nemocí, které mi ztrpčovaly život a stále se mi je nedařilo vyléčit. Nepomáhaly mi léky, ani různé alternativní preparáty. Utratil jsem tisíce za všelijaké potravní doplňky, vitamíny a minerály. Nic z toho mi nepomohlo. Jediný výsledek této „léčby“ byl ten, že mi vysála peněženku a prohloubila moji depresi, že mi tedy zřejmě není pomoci. Proto i na Coral jsem se díval se značnou nedůvěrou. Prostě už jsem nevěřil, že by mohlo existovat něco, co by můj zdravotní stav nějak významně zlepšilo. Proto jsem to déle než rok odmítal, myslel jsem že je to jen další past na mé peníze. Ale kamarád na mě naléhal tak dlouho, až jsem jednoho dne tedy kapituloval a koupil první várku Coralu. Přirozeně jsem v nějaký léčebný efekt nevěřil, koupil jsem to vlastně jen proto, abych mu dokázal, že na mě nic nefunguje a měl jsem od něj pokoj. Ovšem několik následujících měsíců mně mělo dokázat, jak moc jsem se mýlil.

Až asi do deseti let jsem byl běžné zdravé dítě. Pak se ale zdravotní stav začal zhoršovat a co hůř, začal mě docela omezovat ve sportu, práci i v jiných volnočasových aktivitách. Trápila mě zvýšená hladina bilirubinu zřejmě po skryté žloutence. Ani přes přísná režimová opatření se jeho hladina nesnížila a skoro 20 let se držela mezi 60-80. Přitom maximální hodnota zdravého člověka je 23 jednotek. Trpěl jsem alergií na pyl, takže každé jaro bylo pro mě utrpení. Později alergie přerostla v bronchiální astma, které mě zas nejvíce trápilo v zimě. Do toho všeho se mi snížila imunita, takže jsem byl vlastně stále nemocen. Antibiotika 6x za zimu nebyla žádnou vyjímkou. Stejně ale už nedokázala nemoc dokonale vyléčit, po vysazení antibiotik se nemoc brzy vrátila. V mém těle vlastně probíhal permanentní zánět. Byl jsem unavený, apatycký s nezájmem o cokoliv. Tak moc mě nemoc ovlivňovala. Jelikož jsem dřív hodně běhal, přidal se ještě jeden problém. Artróza třetího stupně v kyčli a koleni. V noci jsem bolestí nemohl ani spát a vždy jen série injekcí s výživou píchaná do kloubu mi na nějakou dobu od bolesti pomohla. Stejně jsem byl ale průběžně ortopedem připravován na to, že to brzy skončí

výměnou kloubu. Takže žádné příjemnosti, ale za ta léta se člověk s tím vším tak nějak naučí žít. Jak jsem říkal, od Coralu jsem nic neočekával a proto mě velice překvapilo, že asi po měsíci mě po deseti letech opustila má stálá bolest a zánět na krčních mandlích. Současně s tím, jak zánět ustupoval se mi začla vracet moje síla a vitalita. Najednou už jsem nemusel spát 10 a více hodin abych byl schopen aspoň trochu fungovat. Teď jsem po sedmi hodinách naprosto svěží a fit.

Zhruba po půl roce mě také přestala budit bolest kloubů. Začal jsem znovu běhat (mnohdy až 20 km) a u ortopeda jsem už 4 roky nebyl. Také jsem absolvoval tři kůry Colo vada. Bylo to pro mě sice náročné, protože jsem člověk který velice rád jí a dieta při očistě je poměrně přísná, ale výsledek stál zato. Zbavil jsem se alergie a astmatu. A po bilirubinu v krvi není ani památky.

Tak jsem se brzy zbavil všech zdravotních potíží a po mnoha letech zase mohu normálně žít. Takže na tyto produkty nedám dopustit. A když se cítím oslaben, unaven nebo že se o mě pokouší nějaká infekce, vezmu si na pár dní tabletu Mikrohydrinu a brzy je po problému. Závěrem musím říct, že mi tyto produkty i přes počáteční nedůvěru hodně pomohly a zas mě navrátily do normálního života. Neříkám, že je to všelék, ale mně to po mnoha letech zbavilo všech problémů. Takže mohu vřele doporučit.