ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Obnovení a upevnění kloubů

Program regnerace a zpevnění kloubů

V současné době je onemocnění kostí a svalů, zejména kloubů mimořádně rozšířeno a má nejrůznější příčiny. Pracovní neschopnost, spojená s onemocněním kloubů a páteře, v poslední době zaujímá jedno z předních míst onemocnění. Již část populace v dětském věku trpí onemocněním kloubů, což je velmi znepokojující fakt ohledně obecného stavu zdraví.

• Jedna z hlavních příčin kloubních onemocnění je infekce, včetně přechozené angíny, nedoléčeného virového a plísňového onemocnění atd. To vše vede k závažným poruchám imunity a ke vzniku chronických bakteriálních procesů. Je poškozován lymfatický systém, což má za následek rozvoj zánětlivých procesů uvnitř kloubu. Zvláště nebezpečné jsou smíšené infekce, například bakteriálně-plísňové. Při léčbě syntetickými antibiotiky se aktivuje plísňová infekce, a to může způsobit zhoršení průběhu kloubního onemocnění.
• Nedostatek mikroelementů a minerálů, zajišťujících fungování kostních a svalových systémů.
• Snížení imunity. Příčin je velmi mnoho: nesprávná výživa a nevhodné nápoje (sycené a umělé), podchlazení, nepřiměřená fyzická práce, dědičnost, úrazy atd.
• Nedostatek tekutin uvnitř kloubů a poruchy fyzikálních a chemických vlastností.

• Pro potlačení činnosti bakterií a plísní v organismu je zapotřebí několika kúr proti-bakteriální terapie. Nevyhnutelnou podmínkou použití je bezpečnost, netoxičnost a dlouhodobé užívání. Optimální je užití přírodních antibiotik širokého spektra vlivu, která nemají závažné vedlejší účinky. V současné době je jedním z bezpečných přírodních a efektivních protibakteriálních prostředků KŮRA MRAVENČÍHO STROMU. Má účinek na velké spektrum bakterií, plísní, parazitů i prvoků a není toxická pro lidský organismus.
• Na kloubní tkáně velmi dobře působí přípravek JOINT COMFORT. Chondroitin, glukosa-min a další komponenty, patřící do složení přípravku, způsobují růst a obnovu chrupavčité a kostní tkáně, šlach, účastní se formování jejich struktury a zabezpečuje hybnost a elastičnost pojivové tkáně. Zlepšuje hybnost kloubů a zpomaluje tak proces degenerace chrupavky a pojivové tkáně.
• Jako doplnění stravy podporující imunitu organismu je vhodný FIRSTFOOD (MLEZIVO). Tento produkt obsahuje určující bioinformační program regenerace a imunity. Nemá žádné vedlejší účinky, protože je prakticky především stravou a nikoli léčebným přípravkem.
• Je nezbytné udržovat optimální rovnováhu zásob tekutin v organismu. Doporučuje se dávat přednost biologicky čisté vodě.

1. Firstfood Colostrum - kravské mlezivo - obsahuje komlex důležitých živin pro zvýšení imunitu. 1 kapsle 2-3x denně
2. Pau D'Arco - Kůra mravenčího stromu - 1 kapsle 3x denně po jídle
3. Joint Comfort - 1 kapsle 2x denně během jídla