20% SLEVA NA PRODUKTY

REGISTRACE DO CORAL CLUBU

 

Přečtěte si, prosím, pozorně podmínky registrace s využitím referenčního odkazu:

 

 • Kliknutím na daný odkaz potvrzujete své přání vstoupit do Coral Clubu do struktury Lucie Š., která se stane Vaší doporučující osobou / konzultantem.

 

 • Kliknutím na daný odkaz potvrzujete své přání dostávat od doporučující osoby / konzultanta informace o produkci společnosti, koncepci jejího užívání a zásadách práce společnosti v českém jazyce.

 

SOUHLASÍM

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Pod registračním číslem Vás zaevidujeme jako klubového spotřebitele a od té chvíle můžete uskutečňovat své nákupy za klubové ceny, které jsou o 20% nižší než ceny běžné. Registrací můžete pouze získat, nezavazujete se tím nikomu k ničemu (nejsou povinné žádné minimální odběry, ani startovací balíčky, apod).

Klubovým členstvím získáváte další bonusy a výhody, výše Vašich nákupů se historicky sčítá a vytváříte si tak vyšší slevu pro Vaše další nákupy.

 

Výhody, které získáte jako člen Coral Clubu:

 • 20% slevu z běžné maloobchodní ceny na nákup produktů;
 • Akce od společnosti Coral Club (každý měsíc jsou akce na různé výrobky – např. při nákupu 2 ks získáte 1 zdarma, 5+1, 3+1, 2+1, 3+3 atd.);
 • Za své nákupy sbíráte body, které se za každý měsíc sečtou a po dosažení 500 bodů si můžete vybrat slevu na Váš další nákup (bonusy);
 • Všechny Vaše uskutečněné nákupy se pouze sčítají (žádné odmazávání, nikdy nepropadají), současně s Vašimi nákupy tak roste i Vaše sleva.

 

Pro koho má smysl být členem Coral Clubu?

 • Pro každého, kdo chce jednorázově nakoupit, či dlouhodobě nakupovat s 20% slevou.
 • Pro každého, kdo se chce dlouhodobě starat o zdraví své a svých nejbližších.
 • Pro ty, kteří chtějí šířit poselství Coral Clubu anebo využít potenciál, který produkty Coral Clubu skýtají k obchodní příležitosti.

 

Pokud se stanete registrovaným členem Coral Club přes naše webové stránky, staneme se Vaším pomocníkem, průvodcem a rádcem - pomůžeme Vám zorientovat se a maximalizovat možnosti a výhody, které Coral Club nabízí.

 

Další výhody členství v Coral Clubu:

 • Registrace je nepřenosná, je doživotní a nemusí se ročně obnovovat;
 • Nezavazujete se k žádnému pravidelnému odběru (pokud v průběhu 1 roku neuděláte žádný nákup,  členství lze obnovit);
 • V případě Vaši spokojenosti a následné registraci Vašich známých v Coral Clubu získáváte od 5 - 25% z jejich nákupů a nákupů jejich známých podle určitého bonusového programu. Nezapomeňte: vlastní zkušenost - je nejlepší reklama. Společnost Coral Club nepoužívá mediální reklamu a ušetřené peníze vyplácí ve formě bonusu pro aktivní distributory.

 

 

Upozornění: 

Pokud již máte osobu, která Vám doporučila Coral Club a pod níž chcete být zaregistrován, (je připravena stát se Vaším koordinátorem (doporučujícím, pomáhat Vám a vést Vás), registrace přes naše webové stránky pro Vás není ta správná. Pro všechny další dotazy se prosím obracejte na svého doporučujícího.

Pokud jste v současné době již členem Coral Clubu a tato registrace Vám nevyhovuje. Kontaktujte svého doporučujícího pro více informací.

 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nejasnosti, kontaktujte nás prosím do chatu,  na e-mail: info@bunecnavyziva.cz, či na telefon: 608 031 050.