ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Program na ředění krve

Program ředění krve

buňkách.

Při poruchách kvality krve, to znamená při zvýšené kyselosti, zvýšené hladině cholesterolu - se znesnadňuje její základní transportní funkce. To má za následek poruchu okysličovacích a regenerujících procesů ve všech orgánech a tkáních, včetně mozku, jater, ledvin a podobně.

Kvalitu krve je nutné udržovat v mezích optimální homeostázy. Tento zdravotní program obsahuje fermenty, zásadité tekutiny, vitamíny a další.

Příčiny zahuštění krve
:

1. Krev se skládá více než z 90ti procenty z vody. Všechny tekutiny v organismu mají osobité vlastnosti jako je například struktura. Jsou lehce zásadité (7,43 pH) v rozmezí 50 milivoltů, nízké povrchové napětí (PN) - (minus) 43 dyn / m 2 a dostatečná mineralizace v homeopatických množstvích. Pijeme-li vodu chlorovanou, nestrukturovanou, vodu s vysokým povrchovým napětím (ve vodovodu je PN vody kolem +73 dyn / ?m 2 ), organismus je nucen spotřebovat mnoho buněčné energie na její zpracování a přeměnu.

2. Druhou závažnouí příčinou narušení kvality krve je nedostatek enzymů. Pomocí fermentů - enzymů, probíhá v organismu plnohodnotné štěpení bílkovin na aminokyseliny, lipidy, uhlovodíky a další. Nedostatečná enzymatická přeměna vede k tomu, že se do krve dostávají nedookysličené zplodiny rozpadu bílkovinných a lipidových molekul a podnítí narušení biochemických procesů v samotné krvi, dále je zapříčiněno slepování erytrocytů a v důsledku toho neuspokojivé okysličení buněk a tkání.

3. Závažnou příčinou je také nedostatek vitamínů a minerálů - takových jako lecitin, vitamin C, zinek, selen, které se účastní v procesu výroby hormonů a fermentů. K tomuto nedostatku vede nedostatečná práce jater, která je hlavní biochemickou laboratoří organismu a potřebuje včasné čištění. Játra jsou neustále zatěžová. Tak je tomu hlavně u lidí, kteří jedí konzervovanou stravu, uzeniny, přesolené a přeslazené potraviny a také u těch, kteří pracují ve špatných pracovních podmínkách a špatném ekologickém životním prostředí.

Mechanismy obnovení kvality krve :

1. ASSIMILATOR obsahuje komplex fermentů obsahujících především rostlinné fermenty a minerály. V současnosti je to jeden z nejlepších enzymatických produktů na světě. Použití Assimilatoru zcela řeší problém rozštěpení velkých bílkovinných molekul, jejichž přítomnost vede ke vstřebávání nedookysličených produktů do krve. Použití: po 1 tobolce 3 krát denně před jídlem.

(Produkt Assimilator lze nahradit produktem DIGESTABLE, který má podobné vlastnosti. 1 kapsle 2x denně před jídlem. Zapít sklenicí vody)

2. Pokud pijeme biologicky přijatelnou vodu, takovou jako korálová voda Coral MINE, obohacenou zásaditými minerály, odpovídající naší potřebě, jejíž okysličovací-obnovitelný potenciál je - (minus) 50 mV, absolutně čistou a strukturovanou, pomáháme tím organismu udržovat optimální úroveň kvality krve, lymfy a dalších životně důležitých prostředí. Každodenní příjem 1,5 litru takové vody může zcela normalizovat všechny biochemické procesy v krvi, obnovit úroveň kyslíku a v konečném důsledku udržovat životaschopnost buněk, orgánů a tkání v režimu aktivní samoregulace. Korálová voda Coral MINE normalizuje práci celého srdečně-cévního systému.

3. ČESNEK - jeden z nejlepších přírodních prostředků, který se používá v léčení srdečně-cévních onemocnění v lidovém léčitelství již celá tisíciletí. Česnek má unikátní vlastnost ředit krev, obnovovat mikrocirkulaci krve a její kyslíkovou rovnováhu, zvláště u starších lidí. Použití: p? 1 tobolce 3 - krát denně během jídla.

4. ARTIČOK - unikátní rostlina, mající očistné schopnosti jater. Napomáhá snižovat chlesterol, hustotu krve, neutralizovat toxické látky a normalizovat tukovou výměnu. Použití: po 2 tobolkách 1 krát denně před spánkem.

5. GINKGO-Biloba- «listy dračího dřeva». Je to jeden z nejstarších druhů dřeva na Zemi. O jeho unikátních ozdravných vlastnostech věděli již staří Aztékové. Extrakt listů Ginkgo-biloby je schopen udržovat krev v «tekutém» stavu. Procesy normalizace probíhají na enzymatické úrovni. Produkt současně upevňuje stěny cév a obnovuje jejich poškozenou vnitřní část. Použití: po 1 tobolce 2 krát denně.

6. LECITIN Užívání Lecitinu napomáhá prevenci arteriosklerózy. Snižuje cholesterol, zlepšuje paměť a mikrocirkulaci, zlepšuje normální vylučování žluči a vstřebávání mastných kyselin ve střevech. Použití: po 1 tobolce denně.


Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková - Lékařka - nutricioložka, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd
Gurejev P. - Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd