ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Obnovení funkce ledvin

Program obnovení funkce ledvin

Ledviny jsou jedním ze základních článků vylučovacího systému organismu zajišťující čištění krve od produktů životní činnosti. Tento „biologický filtr" funguje ve velmi napjatém režimu: Každou minutu ledviny vyčistí 1,6 litru krve. Náš životní styl způsobuje, že ledviny, které přetěžujeme, onemocní často dříve, než jiné orgány, a proto je nutné jim zajistit optimální podmínky.
• Zánětlivé procesy vylučovacího systému. Infekce může proniknout do vylučovacího systému jednak cestou vnější, například přenesením onemocnění pohlavní cestou, jednak vnitřní cestou, a to krví nebo lymfou.
• Stagnační procesy močových cest podporují zánětlivé procesy. Dokáží vytvořit prostředí, které podporuje vznik onemocnění vedoucí k tvorbě močových kamenů.
• Nevyvážená strava, která směřuje až k vyčerpání ledvinových buněk. Ledviny jsou vystaveny velkým zátěžím, které jsou spojeny s každodenním stálým čištěním organismu, a proto je zde riziko nedostatečné výživy buněk.
• Obzvláště velkou zátěž pociťují ledviny při nedostatku tekutin v organismu a při špatné kvalitě pitné vody, kterou organismus přijímá. Zatěžované ledviny podléhají onemocnění mnohem dříve než jiné orgány, proto je nutné jim zajistit optimální podmínky pro jejich řádné fungování.

• Zánětlivá onemocnění vylučovacího systému vyžadují dlouhodobé protibakteriální léčení, proto je tak aktuální hledání prostředků, které je zamění. U problémů s ledvinami je perspektivní užívání přírodních protibakteriálních prostředků. Jedním z nejbezpečnějších a přitom účinných přírodních prostředků je všeobecně uznávaná KŮRA MRAVENČÍHO STROMU Pau D'Arco (Tabebuia impetiginosa - lapačo) a přípravek SILVER-MAX.
• Slabé močopudné účinky zabezpečující odvodňování ledvin lze dosáhnout při užívání fytoproduktů, které jsou vhodné při všech ledvinových potížích. ARTYČOK je ve východních zemích považován za mírný močopudný prostředek, bezpečný pro organismus. BYLINNÁ SMĚS Č. 6, který se osvědčil jako slabý protizánétlivý a detoxikující přípravek, má také močopudné a soli odvádějící účinky.
• VOJTĚŠKA je jedinečná rostlina obsahující obrovské množství vitamínů, minerálů a mikroelementů. VOJTĚŠKA je slabé diuretikum a má také močopudný a protizánétlivý účinek, napomáhá vylučování kyseliny močové a jejích solí a vhodně upravuje hladinu cholesterolu v krvi.
• Je nezbytné udržovat optimální rovnováhu zásob tekutin v organismu. Doporučuje se dávat přednost biologicky čisté vodě.

1. Bylinná směs č. 6 - 1 tabletu 2x denně, rozpustit ve sklenici horké vody a pít jako čaj
2. Pau D'Arco - Kůra mravenčího stromu - 1 kapsle 4x denně po jídle
3. Artichoke - 1 kapsle 4x denně, lze rozpustit ve sklenici vody a pít jako čaj
4. Silver-Max - 1/2 čajové lžičky 4x denně pod jazyk 30min. před jídlem
5. Alfalfa - Vojtěška - 1 tableta 3-4x denně


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgDotaz imgPavlina img30.07.2019 21:27