ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ČÍM ZAČÍT? » PO COLO-VADĚ, CO DĚLAT DÁL

Po Colo-vadě - co dál?

Pokud jste absolvovali očistný program COLO-VADA PLUS, určitě jste pocítili nárůst energie a příjemný pocit z poněkud "spadlého" bříška v důsledku očisty střev od struskových nánosů. Můžeme Vám gratulovat. Každá další tato prodělaná kůra má výrazně lehčí průběh díky předchozím prodělaným očistám. Rozhodně doporučujeme tuto kůru v rámci možností opakovat. Ideální je očišťovat tělo takto vždy rozhodně na jaře plus ještě jednou v daném roce.

V poslední třetí fázi tohoto programu jste se zaměřili na znovuosídlení Vašeho střevního traktu správnou, užitečnou bakteriální flórou, enzymy. V tom byste měli i po skončení 14ti denního programu nadále pokračovat. Bude ještě pár týdnů trvat, než vytvoříte dokonalé prostředí pro trávení, zajistíte si dostatek trávících enzymů a prospěšných bakterií. V opačném případě byste mohli pocítit trávicí problémy - zejména pak v případě, kdy byste jedli větší množství jednoho druhu jídla, což určitě není žádoucí a bylo by škoda, po tom, co jste dokázali.

Důrazně doporučujeme pokračovat v užívání SUPER-FLORA 1- 2 měsíce, trávicích enzymů ASSIMILATOR.

Pokud chcete pro své tělo udělat maximum, zajistěte mu:

  • denně 2 - 3 porce zeleniny a ovoce pro zajištění dostatku vlákniny,
  • 2 - 3 x  týdně konzumujte mořské ryby (nikoliv lososa z farmy), chcete-li eliminovat riziko vysokého obsahu rtuti, či nejste schopni zajistit dlouhodobý pravidelný příjem omega 3 nenasycených mastných kyselin, jež ryby obsahují, užívejte dlouhodobě, alespoň v minimálním množství OMEGA 3/60 (doporučovaná dávka 2 tablety denně, pro minimální zajištění alespoň 1 kapsli denně). V ČR je dlouhodobá extrémně nedostatečná spotřeba odrážející se zcela prokazatelně na zdravotních problémech.
  • zajištění dostatku bílkovin - maso, vejce, sýry
  • snížení příjmu pečiva, jednoduchého cukru, transmastných tuků
  • PREMIUM SPIRULINA
  • nadále pokračovat v pití CORAL-MINE.

Ve Vaší stravě by měl být vždy dostatek vitamínů, minerálů (ULTIMATE MAX, PRENATAL) a antioxidantů (ACTIVIN). Pokud máte náročné povolání na stres (CORAL LECITHIN), psychickou či fyzickou aktivitu a hodně sportujete (H-500) , máte nepravidelný režim (EVENING FORMULA), je potřeba toto kompenzovat potravními doplňky. Neduhy Vašeho způsobu života se načítají a po čase se objeví "zčistajasna" problém...

Nabízíme Vám řadu potravních doplňků, jejich různé prospěšné kombinace a pokud si nebudete jistí s výběrem právě pro Vás, rádi Vám poradíme. Postačí poslat e-mail na info@bunecnavyziva.cz.