Úvod »PRO ZDRAVÍ» Garlic Extract (Česnek)


        

Garlic Extract (Česnek)

Prevence chřipky a nachlazení

 

Číslo produktu: 2151
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

 

 

 

GARLIC EXTRACT

Česnek je velmi cenná a výživná rostlina. Byl znám několik tisíciletí před naším letopočtem pěstoval se jako kulturní rostlina ve středověkém Egyptě, starověkém Řecku a starověkém Římě.

Je to dlouholetá trávovitá rostlina z rodu cibulovitých. Je široce známa po celém světě a používá se při léčení prakticky všech známých chorob. V cibulce česneku se nacházejí také užitečné a biologicky aktivní látky, jako např. vitamín A, vitamíny skupiny B, éterické oleje, jod, polysacharidy.

Česnek má antivirové, protizánětlivé, antioxidační a protinádorové vlastnosti, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, riziko vzniku kardiovaskulárních chorob, napomáhá posilovat imunitní systém a způsobuje ozdravení organismu jako celku.

Extrakt česneku
Zdroj pro zdraví užitečných fytoncidů alicinu a aliinu.  
Díky fytoncidům je česnek účinným preventivním prostředkem, chránícím před nachlazením a chřipkou, zesiluje imunitu. V trávicím traktu ničí patogenní bakterie, aniž by při tom narušoval zdravou mikroflóru, zlepšuje trávicí funkce, motoriku a peristaltiku střev, zabraňuje vzniku usazenin v krevním řečišti, upravuje cévní tonus.

Preparáty vyrobené z česneku se odedávna používají jako preventivní prostředky a na léčbu žaludečních a střevních chorob, hypertonie, atonie žaludku a zažívacího ústrojí, Dyspepsie, zánětu slepého střeva, plynatosti, na potlačení procesu hnilobného a kvašení v trávícím ústrojí, při průduškových a plicních onemocnění, žloutence, chřipce atd. Česnek se používá jako jeden z prvků léčení zánětu pochvy, některých onemocnění uší, jizev a ran, dyzentérie. Mazivo nebo šťáva z česneku se používají při léčení bradavek a mozolů, a při pokousání jedovatými živočichy a hmyzem.

Je možné, že jedna z nejdůležitějších vlastností česneku je předcházení rizika vniku kardiovaskulárních onemocnění snížení hladiny cholesterolu v krvi. Česnek způsobuje snížení agregace trombocytů, zlepšuje mikrocirkulaci.

Vlastnosti:

  • Normalizuje metabolismus tuků;
  • Chrání játra před působením syntetických léčebných preparátů;
  • Způsobuje neutralizaci rakovinotvorných buněk;
  • Slučuje radionuklidy a toxiny;
  • Je důležitým antioxidantem, neutralizující volné radikály a podobně.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení

 

Balení: 90 kapslí

Dávkování: Určen pro dospělé a děti od 12 let. 1 kapsle 3 x denně s jídlem. Doba používání - 1 měsíc.

Složení: jedna dávka (1 kapsle) obsahuje: česnek olej (3 mg). Ostatní přísady: sójový olej, želatina, glycerin, voda. Jedna tableta je ekvivalentní 1500 mg čerstvé česnekové šťávy. Neobsahuje: sůl, droždí, obiloviny, sacharózy, konzervanty, umělá barviva, aromatizátory.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.