logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod »PRO ZDRAVÍ» Coral-Mine 30 sáčků


    

Coral-Mine 30 sáčků

Korálová voda, korálové kalcium

 

Číslo produktu: 2220
Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada)

Chcete produkt objednat? 

rádi vám se vším pomůžeme, volejte, pište, případně sami zvládnete skrze tento registrační link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/2220.html?REF_CODE=561946193817

Přivede vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktu, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

Coral-Mine 30 sáčků

3 x 10 prášků po 1g v balení

Pro koho je Coral Mine určený?

Pro každého, kdo chce být dlouhodobě zdravý a vitální, chce tedy změnit či upravit své vnitřní prostředí tak, aby bylo nehostinné pro bakterie, parazity, viry atd.. Zásadně pomáhá při procesu uzdravení, odkyselení, hydrataci atd.. Vhodné i pro děti, těhotné, kojící ženy, starší lidi. Nemá vedlejší účinky. V průběhu prvních třech měsíců se můžou objevit drobné detoxikační projevy typu - bolest hlavy, pobolívání ledviny, bolesti některých kloubů atd.. - což je ve skrze pozitivní. Coral mine při svém užívání "ukazuje" na slabší místa v těle, kde se něco napravuje a na která je třeba se zaměřit.

„Coral Mine“ je přírodní produkt, který se vyrábí v Japonsku z hlubokovodních korálů skleraktinií, které rostou v Japonském moři poblíž ostrovů Okinawa a Tokunosima. Mořský korál je unikátní substance, ve které byla po více než 500 milionů let jeho existence dosažena dokonalá harmonie živočišného, rostlinného a minerálního světa. Je to udivující přírodní útvar, který v sobě spojuje hned několik materiálních forem - je to mořský živočich s podivným vzhledem, který připomíná rostlinu, existuje díky mořským solím a živí se mořskými mikroorganismy.

„Kostra Korálu“ je komplex minerálních solí, který podmiňuje jeho unikátní účinky a působení na organismus. V podstatě se jedná o soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí reguluje minerální rovnováhu v těle, což znamená, že normalizuje činnost životně důležitých systémů a orgánů.

Činnost aktivních látek:

Vápník společně s fosforem formuje kostní tkáň a je stavebním materiálem pro všechny spojující tkáně. Udržuje stabilní srdeční činnost, vodivost nervů a zkracování svalů, zvyšuje propustnost buněčných membrán a normalizuje procesy srážlivosti krve.

Hořčík napomáhá spolu s vápníkem zajišťovat osvobození ATP a zvyšovat energetický potenciál organismu, zajišťovat stabilní srdeční rytmus a regulovat tonus hladkého svalstva (cévy, střevní trakt, žlučník a močový měchýř). Vyvážená kombinace vápníku a hořčíku (2:1) brání odvádění vápníku z kostí, a tím i jejich změkčení.

Sodík reguluje osmotický tlak, vodní a bílkovinovou výměnu, je nutný pro podporu neutronové a svalové dráždivosti a činnost sodíkové a draslíkové pumpy, která zabezpečuje regulaci buněčné výměny.

Draslík je základní vnitrobuněčný kation, který udržuje vodní, solní, kyselinovou a zásaditou rovnováhu, nervovou a svalovou dráždivost a vodivost, zabezpečuje stabilitu arteriálního tlaku a odvádí přebytečnou tekutinu z organismu.

Lidský organismus se skládá ze 70% z kapalin, přičemž krev, lymfa, sliny, sliznatý obal mají alkalické reakce (pH krve zdravého člověka činí 7,4). Při snížení pH čili při zvyšování acidity, se zdůrazňuje narušení imunitních reakcí, rychle se rozmnožují viry a bakterie, které se dostali do krve, špatně se vstřebávají vitamíny a mikroelementy, vzniká onemocnění cév, srdce, kloubů, krve a mnohé další patologické stavy organismu, včetně těch onkologických.

Jeden ze základních chemických prvků, ze kterých se skládá náš organismus, je vápník. Jeho nedostatek v organismu vleče za sebou více než 150 těžkých onemocnění, přičemž zejména trpí děti, gravidní ženy a lidé starší 40ti let.

Coral - Mine, nasycuje vodu aktivním ionizovaným vápníkem.
 
Denní používání takové vody pomáhá k:
 • Zmenšení nebo úplnému odstranění otoků;
 • Dosažení optimálních hodnot pH krve;
 • Snížení rizika onemocnění srdečně-cévního systému a orgánů zažívání;
 • Nasycení krve kyslíkem;
 • Normalizaci úrovně cukru krve a arteriálního tlaku;
 • Normalizaci práce ledvin, orgánů zažívání a jater;
 • Prevenci artritidy, zvyšování pružnosti svalů a kloubů, obnovení struktur kostních a chrupavkovitých tkání organizmu;
 • Rozpouštění žlučníkových a ledvinových kamenů.
Proč se používá Coral - Mine:
Buduje v organismu alkalickou rovnováhu a normalizuje kyselo-alkalickou bilanci. Vědcům je dávno známo, že alkalické prostředí má životně důležitý význam pro normální fungování buněk tedy i pro správné fungování celého organismu. Je rovněž známo, že všechny výměny procesů v organismu na buněčné úrovni probíhají za účasti iontů vápníku.

Vápník, který používáme s potravinami a vodou je zpravidla biologicky málo aktivní. Důležitou předností Coral - Mine je jeho bio - dosažitelnost - při styku s vodou vápník přechází v iontovou formu a snadno je osvojován buňkami těla.
 
* Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
 
Složení: Jednogramový mini-balíček obsahuje: rozdrcený korál (993 mg), který obsahuje kolem 70ti životně důležitých prvků (včetně vápníku - 34,6%, hořčíku - 2,16%, a také sodík, železo, draslík, fosfor, jod, fluor, brom, mangan, chrom, bor, uhlík, zinek, selen, měď, zlato atd.), kyselina askorbová (5 mg), stříbro (2 mg).
 
 
Dávkování, užití:
 
"Pitný režim" (1 malinký sáček na 1,5 litr vody)
Vhodte jeden malinký sáček do nádoby s pitnou vodou (možnost snížení množství vody na polovinu až třetinu pro větší efekt). Sáček neroztrháváme, nevysypáváme obsah,necháváme po celý den v uzavřené nádobě.  Po 5-10ti minutách je voda připravena k použití. Pijte tuto vodu během dne místo běžné vody, a to vždy mezi jídly (na prázdnější žaludek) (Nepít půl hodiny před jídlem, při jídle a po něm. Přípravky obsahující vápník působí zásadotvorně, což není při procesu trávení, kdy tělo tvoří kyselé žaludeční šťávy, žádoucí). V průběhu dne lze samozřejmě přijímat i jiné tekutiny. Druhý den přidáte nový sáček, sáček z předchozího dne můžete zanechat ještě v nádobě - lahvi.
Nádobu vždy pevně uzavřete.
Doporučuje se vypít po ránu - na lačno 200 - 300 mll coral vody a poté v průběhu dne. Pro více informací o zrychlení účinků coral-mine nás kontaktujte.
Režim " Pohotovost" (1 malinký sáček na sklenici vody)
(v případě akutních stavů: horečka, intoxikace, otrávení, bolesti atd.)
Vložit malinký sáček do jednoho šálku horké (50-60°C) vody, přikrýt, po 5 -10ti minutách louhování pít horký. Lze i malým dětem.
Vhodné opakovat po cca 1-2 hodinách.
 
 
Důležité poznámky:
* Nepoužívejte sodovku, pouze neperlivou vodu (v ideálním případě přefiltrovanou)!
* Nevařte!
* Neroztrhávejte a nevysypávejte před užitím!
* Coral prášek není rozpustný ve vodě - pouze se z něj uvolňují ionty!
* Je vhodné spotřebovat připravený Coral prášek během jednoho dne!
* Použitý sáček můžete poté rozsříhnout a použít jeho obsah na květiny - uvidíte, jak se jim bude dařit (přírodní hnojivo)
 
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
 
Skladování: uchovávejte mini-balíčky v dobře uzavřeném balíčku z folie.
 
 
Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Tento produkt lze zakoupit ROVNĚŽ JAKO SOUČÁST  KLUBOVÉ REGISTRACE DO KORÁLOVÉHO KLUBU.  REGISTRACE OBSAHUJE TENTO PRODUKT, SLEVOVOU KARTU, KATALOG PRODUKTŮ A DALŠÍ. REGISTRACE ZAKLÁDÁ NÁROK NA AUTOMATICKOU 20ti PROCENTNÍ SLEVU NA VŠECHNY VAŠE BUDOUCÍ NÁKUPY A MOŽNOST DALŠÍCH BONUSŮ, TJ. NAKUPOVAT ZA KLUBOVÉ CENY.  VÍCE INFORMACÍ O REGISTRACI NAJDETE ZDE. ROVNĚŽ V PŘÍPADĚ ZÁJMU O VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ CORAL-MINE SE PODÍVEJTE NA NAŠE AKCE. VELMI ČASTO JEJ NABÍZÍME V AKCI 5 + 1 ZDARMA ČI DOKONCE 4+1 ZDARMA(OBJEDNÁTE 4 KS, AUTOMATICKY DOSTANETE 5. KUS ZDARMA).
 
Pozor! balení jsou 3 sáčky po deseti malých sáčcích - celkem tedy 30 ks malých sáčků ( tj. měsíční balení). Občas se stává, že je zákazník zaskočen, že dostane "jen" 3 ks sáčků. Vše je tedy v naprostém pořádku :=).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgdotazimgBohumilimg25.08.2019 07:46
imgdotazimgBohumilimg25.08.2019 07:40