Úvod » PRO ZDRAVÍ » ActiVin


    

ActiVin

Přírodní antioxidant

 

Číslo produktu: 91109
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

 

                                                        

 

 

ACTIVIN

Je jedním z nejsilnějších antioxidantů na trhu.

Přírodní výrobek ze zrnek červeného hroznového vína. Antioxidanty v ActiVinu jsou silnější než vitamíny E, C a A . V těle se udržují asi 3 dny. Pro udržení mladšího, zdravějšího a pružného těla. Přírodní extrakt ze zrnek červených hroznů, která obsahují koncentrované flavonoidy - silné antioxidanty /OPC - proanthocyanidiny/, posílí imunitní systém organismu. Především při nepříznivém počasí, infekčních ohroženích a smogovém období.
 
 
Activin, pomáhá:
 • Chrání proti poškození jater;
 • Snižují akutní a chronické poškození sliznic zažívacího traktu;
 • Obnovují rovnováhu a příznivě ovlivňují průběh některých onemocnění;
 • Podporují růst a životaschopnost normálních buněk a tím zpomalují proces stárnutí;
 • Preventivně působí proti srdečně-cévním, nádorovým nemocem a při poruchách látkové výměny;
 • Zlepšují bakteriální fermentaci ve střevech a tím podporují lepší vstřebávání minerálních látek;
 • Podporují krevní oběh, snižují riziko křečových žil, zabraňují usazování cholesterolu;
 • Potlačují zánětlivé reakce, snižují náchylnost k trombózám a v některých případech dokáží rozpustit vzniklé sraženiny.

 

Jak působí ActiVin. Volné radikály, tzv. „agresivní molekuly“ škodí našim buňkám. Nacházejí se všude kolem nás. V potravě, vzduchu, vodě a představují i trvalý odpad látkové výměny. Jsou to nestabilní kyslíkové molekuly, které mají nepárový elektron, čímž se stávají agresivní a snaží se další elektron získat z jiných molekul. Poškozená molekula se tak stane také „radikálem“ a vytrhne sousední molekule opět jeden elektron. Nastává tak nebezpečná řetězová reakce. Tím dochází k poškození buněčných struktur, k narušení tkáně, orgánů, selhávání imunity,zdraví a vitality. Zabránit těmto nežádoucím účinkům pomůžou jen silné antioxidanty.

 
Francouzský paradox - výzkum prováděný v USA. Francouzi jedí těžká jídla, více kouří, méně cvičí a žijí déle - tzv. „Francouzský paradox“. Francouzi žijí v průměru o 2,5 roku déle než Američané a mají o 40% méně infarktů a dalších chorob srdce, a to navzdory tomu, že jejich strava je poměrně bohatá na tuk (tučná masa a sýry jsou tradiční součástí národní kuchyně), navíc kouření tam patří k oblíbeným rozmarům. Lékaři popisují tento jev jako Francouzský paradox a samozřejmě se snaží tuto záhadu rozluštit. Mnozí z nich nacházejí vysvětlení v červeném víně. Ano, je to právě červené víno. Upravuje hladinu cholesterolu v krvi, působí na rozšiřování cév a navíc obsahuje značné množství flavonoidů - látek, které jsou ještě účinnějšími antioxidanty, než vitamín E. Díky tomu jsou mu přisuzovány velmi příznivé účinky na lidský organismus. ActiVin navíc dodává do organismu antioxidační sílu flavonoidů bez alkoholu.
ActiVin je novým extraktem z hroznových zrnek s prokázanými antioxidačními a chemoprotektivními vlastnostmi vůči volným radikálům.
ActiVin - extrakt ze zrnek červených hroznů Vitis vinifera prvotřídní kvality zajišťuje vysoce koncentrovaný zdroj oligomeric proanthocyanidins (OPC) a další biologicky aktivní flavonoidy.
 
 
Vyjímečná účinnost. Výtažek ze zrníček hroznů obsahuje „oligomeric proanthocyanidins“ /OPC/, které jsou čistou přírodní směsí bioflavonoidů s nejvyšší koncentrací až 95% těchto účinných látek. Tyto látky tvoří ten nejpřirozenější a nejúčinnější antioxidant doposud objevený. Jeho antioxidační kapacita je až 50× větší než vitamin C. Je ve vodě rozpustný, lehce biologicky dostupný, během několika minut po užití se rychle vstřebává a koluje v těle. Předpokládá se, že má možnost překročit krevní mozkovou bariéru a tím zabezpečovat antioxidační ochranu centrálního nervového systému. Váže se na kolagenní vlákna a způsobuje změnu v jejich uspořádání do mladistvější, nepoškozené struktury. Tímto procesem dochází k návratu elastičnosti a ohebnosti konektivní tkáně v těle.
 
 
Zpomalte proces stárnutí. Volné radikály vznikají po tělesné metabolizaci kyslíku a při vystavení těla určitým chemickým látkám, radiaci, slunečnímu záření, látkám znečišťujícím naše ovzduší, kouři z cigaret, určitým lékům, alkoholu, virům a bakteriím, parazitům a určitým tukům. Antioxidanty deaktivují volné radikály a zpomalují buněčné a tkáňové poškození a tím i stárnutí. Výtažek z hroznů díky vysoce účinným antioxidačním schopnostem dokáže posilovat tepny, žíly a působit proti ateroskleróze. Zabraňuje lomivosti kapilár. Zlepšuje krevní oběh a snižuje hustotu krve. Vazbou s kolagenem obnovuje pružnost a flexibilitu síly kloubů, kůže, arterií a jiných vodivých tkání. Pomáhá při vizuálních poruchách, včetně těch, které se vztahují ke stáří a zlepšuje noční vidění. Zabraňuje tvoření hystaminů, které mohou snižovat imunitní funkce a zapřičiňovat alergie a astma. Má antimutagenní vlastnosti.
 
Activin - unikátní doplněk stravy od společnosti Coral Club.
 
Prvotřídní kvalita - ActiVin je extrahován ze zrnek červených hroznů prvotřídní kvality prostřednictvím unikátního procesu. Nezávadnost je prokázána rozbory akreditované laboratoře v ČR. Přípravek je schválen Min. zdr. ČR: HEM 350-8.12.00-489131
Vyrobeno v USA - ActiVin je vyroben v USA z odrůdových červených hroznů k tomuto účelu pěstovaných.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení

 
 
 
Balení: 60 kapslí
 
Dávkování: 1 kapsle 2x denně s jídlem
 
 
Activin - složení
Activin - složení
Activin - složení
 
 
 
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
 
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.