Úvod » PRO ZDRAVÍ » Pau D'Arco (Kůra mravenčího stromu)


    

Pau D'Arco (Kůra mravenčího stromu)

Pomoc v boji proti infekcím

 

Číslo produktu: 1495
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Varianty tohoto produktu

 

 

 

PAU D´ARCO

Kůra mravenčiho stromu se používá proti velkému množství různých infekcí.

 
Ovlivňuje:
 • Ochoření dýchacích cest (chřipka, zápal průdušnic, zápal průdušek);
 • Průduškové astma;
 • Zánět středního ucha, nosních dutin;
 • Plísňové onemocnění;
 • Gastritidu, rány žaludku a dvanácterníku;
 • Ochoření urogenitálního systému (cysty, prostatu, zánět ledvin);
 • Gynekologické onemocnění;
 • Železodeficitní anémii(jako zdroj organického železa);
 • Artritida a artróza;
 • Kožní choroby (uhry, ekzémy, vředy, dermatitidu);
 • Srdečně-cévní nedostatky;
 • Zánětlivé procesy různého původu;
 • Cukrovku.

Pau D‘Arco (kůra stromu lapacho) obsahuje látky, které jsou efektivní při bakteriálních, plísňových, parazitárních a virových onemocněních. Podílí se na eliminaci nádorových onemocnění, leukémie, na hojení zánětů kloubů a kostí. Napomáhá zlepšovat průběh jaterních nemocí, kožních nemocí (bércových vředů, lupénky, bradavic), alergických potíží a systémových chorob (lupus), podílí se na odstraňování odpadních látek z těla. Je to tradiční jihoamerický bylinný lék připravovaný z vnitřní kůry purpurového stromu lapacho, který roste v Jižní Americe. Zkušenosti vycházejí z výzkumu lidového léčitelství Indiánů v Jižní Americe, kde se používá úspěšně k odstraňování rakoviny a vůbec při terapii četných jiných nemocí. Substance obsažená v kůře stromu byla nazvána Lapacho; vykazuje významné účinky v předcházení nádorovým onemocněním.

Antibakteriální vlastnosti kůry mravenčího stromu jsou podmíněné lapacholem- látkou z vnitřní strany kůry. Poprvé ho získali v 1882. Lapachol  obsahuje látky podporující imunitu s protizánětlivými  vlastnostmi, odvrací grampozitivní a gramnegativní  mikroorganismy.

Protivirové působení kůry mravenčího stromu je podmíněné jeho schopností potlačit enzymatické procesy, bez kterých se virusy nemůžou rozmnožovat.

Protibakteriální vlastnosti mravenčího stromu jsou spjaté s obsahem xylidinu, který spolu s lapachem zabraňuje růstu  bakterií, plísní v různých orgánech  a tkáních.

Protiparazární působení kůry mravenčího  stromu se projevuje v schopnostech inhibovat  rozmnožování a růst vnitrobuněčných cizopasníků.

Imunokorektivní vlastnosti umožňují použít tuto unikátní rostlinu při, alergických a autoimunních  procesech v organismu, neobávajíc se jejich zesílení. Lapachol zvyšuje nespecifickou odolnost organismu, posilňuje mechanismus  buněčné a humorální imunity.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení

 

 
Balení: 90 kapslí
 
Dávkování: Doporučuji užívat 1 kapsli 3x denně s jídlem
 
 
Pau D´Arco
 

Upozornění: Individuální nesnášenlivost složek produktu. Pokud jste těhotná osoba nebo kojíte, poraďte se s lékařem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: USA
 
*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.