Úvod » PRO ZDRAVÍ » Vitamíny pro každý den » Liposomal Vitamin C (Liposomální vitamín С)


        

Liposomal Vitamin C (Liposomální vitamín С)

Ochrana buněk a podpora tvorby kolagenu

 

Číslo produktu: 2166

 

 

 

LIPOSOMAL VITAMIN C

Liposomální vitamín С zajišťuje pro organismus životně důležitou kyselinu askorbinovou v maximálně biologicky dostupné podobě, přičemž nevyvolává vedlejší reakce trávicího traktu. Současně probíhá další užitečný proces – fosfolipidy z liposomů se začleňují do buněčných membrán, které byly poškozeny volnými radikály a tím obnovují jejich strukturu a ochranné funkce.

Vitamín C (kyselina askorbinová) pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Dále podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, chrupavek, pokožky, dásní a zubů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a obranyschopnosti organismu. 

Jeho nezastupitelná funkce je ve zvyšování absorpce železa a podpoře normálního energetického metabolismu v těle.

Vitamín C pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a podílí se na regeneraci redukované formy vitamínu E. Podporuje imunitní systém během intenzivního fyzického výkonu i po něm, v denní dávce 200 mg.

Lidský organismus nemá schopnost syntetizovat vitamín C, proto ho dnes může získat jen prostřednictvím jídla nebo doplňků stravy. Protože se vitamín C nehromadí v organismu, je nutné jeho zásoby pravidelně doplňovat.

 

 

Balení: 60 ml

Způsob užití: Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Dospělí 2,5 ml 1-2 krát denně nebo podle doporučení lékaře. Lze užívat v čisté formě anebo rozpustit ve sklenici pitné vody či ovocné šťávy.

Upozornění: Pokud jste těhotná osoba, kojíte nebo jste osoba v lékařském ošetřování, před užíváním konzultujte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Může obsahovat stopy sóji.

Způsob skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v ledničce. Nepoužívejte, pokud je těsnění poškozeno nebo chybí.

Datum spotřeby: uvedeno na obalu

Vyrobeno: v Holandsku

Složení: Vitamín C (kyselina askorbová) 500 mg Přídatné látky 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.