Úvod »OCHRANA PROTI ZÁŘENÍ» Neitronic 5GRS


        

Neitronic 5GRS

Pro telefony, smartphony, Wi-Fi routery, notebooky, tablety a mikrovlnné trouby

 

Číslo produktu: 91790

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Neitronic MG-04M
91753
Neitronic MG-04M
 

 

 

 

NEITRONIK 5GRS

Je zařízení sloužící k ochraně před elektromagnetickým zářením. Model Neitronik 5GRS je určen pro:

  • mobilní telefony
  • chytré  telefony (smartphoune)
  • Wi-Fi routery
  • tablety
  • mikrovlnné trouby

 

Jde o  inovativní prostředek individuální ochrany před elektromagnetickým zářením, vytvořený na základě nejnovějších objevů v oblasti techniky.
Neitronik je ve skutečnosti speciální anténa, jejíž rozměry jsou 40 x 40 x 0,6 mm. Krystalická mřížka antény má vlastnost krystalu pohlcovat a proměňovat elektromagnetickou energii. Anténa se indukuje zářičem a vytváří vlastní pole, které tím, že na sebe s polem zářiče vzájemně působí, mění spektrum záření na pro člověka bezpečnou formu. Zařízení snižuje elektromagnetickou zátěž na lidský organismus na bezpečnou úroveň.
 
Současní výrobci smartphonů, Wi-Fi routerů a tabletů neustále zvyšují sílu svých zařízení, vybavují je velkým množstvím antén. V důsledku toho se hladina elektromagnetického zašpinění neustále zvyšuje, což se negativně odráží i na zdraví každého člověka. Neitronik 5GRS drží krok s progresem: vyniká zvýšenou silou, která umožňuje ochránit naše zdraví v podmínkách rychle se rozvíjejícího světa. V současnosti je toto zařízení nejlepší dostupnou technologií ochrany před elektromagnetickým zářením. Model 5GRS se zvláště doporučuje zejména těm, kdo denně používají nejnovější verze smartphonů, routerů a tabletů.
 
Doporučujeme pořídit i model NEITRONIK MG-04M, který je určen pro telefony a smartphone, Wi-Fi routery, notebooky, mikrovlnné trouby a tablety.
 
*Nejedná se o zdravotní tvrzení
 
 
 
 

Země výroby: Rusko

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.