Úvod » PRO ZDRAVÍ » Zdravé trávení » Assimilator


    

Assimilator

Enzymy pro podporu trávení

 

Číslo produktu: 91118
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

 

 

 

ASSIMILATOR

Zajišťuje řádné fungování trávicího traktu a asimilaci živin.

Assimilator může pomoci:

 • zlepšit trávení a absorpci potravy
 • snížit plynatost a pocit těžkého žaludku
 • jako prevence dysbakterioz
 • zmenšit projevy alergií
 • zlepšit stav při nejrůznějších druzích anemií
 • zásobovat buňky kyslíkem a výživnými látkami
 • zvýšit imunitní status organismu

Trávící enzymy jsou garantem optimálního průběhu procesu trávení. Enzymem volíme přírodní katalyzátory, které napomáhají štěpení a trávení potravy. Enzymy se liší výhradně vysokou aktivitou a jeden enzym funguje jen pro jednu látku nebo substrát. Trávicí enzymy amyláza, celuláza a lipáza zajišťují správné fungování trávicího traktu, pomáhají při nadýmání a zácpě. Zajišťují lepší vstřebávání výživných látek z potravy. Tyto látky pak lidské tělo absorbuje a dále použije jako stavební jednotky k budování buněk, tkání, orgánů, žláz a systémů, které se následovně stávají účastníky více metabolických procesů.

Lidský organismus je schopný vyrobit enzym ve velkém množství a zásobit se na jistý čas, zabezpečuje tím normální životní činnost. Na základě přítomnosti, či nedostatku těchto zásob můžeme posoudit zdraví člověka. Definitivním výsledkem trávení je štěpení sacharidů na monosacharidy (v podstatě na glukózu), bílkoviny na aminokyseliny, lipidy a tuky na mastné kyseliny a glycerol, nukleové kyseliny na vytvoření nukleotid a pentózy. Výživné látky se dostávají přes stěny střev do krevního oběhu, jsou připravené na vnitrobuněční metabolismus v orgánech a tkáních. Pro udržování adekvátního množství enzymů v organismu je často potřeba užívat s jídlem enzymy ve formě biologicky aktivních doplňků.

Assimilátor obsahuje bromelain a papain, jež podporují trávení a celkový imunitní systém. Složky Asimilátoru jsou enzymy: amyláza, laktáza, maltáza - pomáhají při trávení sacharidů, i škrobu, produkty jeho štěpení a disacharidy.

 • Maltáza - pomáhá štěpení maltózy (tvoří se v organismu v důsledku trávení škrobu a glykogenu) na glukózu
 • Laktáza - enzym, měnící cukr na glukózu a galaktózu
 • Sukráza - štěpí sacharózu na glukózu a fruktózu
 • Celulóza - netvoří se trávícím traktem člověka, je nutná při trávení rostlinných vláknin. Celulózu dodává ovoce a zelenina. Kromě toho umožňuje rostlinným vlákninám vázat cholesterol a toxin.
 • Proteáza - zúčastňuje se na štěpení bílkovin, podporuje ničení bílkovinných patogenních mikroorganismů, napomáhá imunitnímu systému.
 • Lipáza - je potřebná při štěpení tuků na mastné kyseliny a může se využívat v programu regulaci hmotnosti.

 

Assimilator obsahuje vitamíny A a D, navíc je obohacen o drcený koral.

Vitamin A je důležitý pro zdravou sliznici trávícího traktu a pro správně fungující imunitní systém. Má antioxidační účinky, zabraňuje škodlivému působení volných radikálů, čímž chrání buňky a tkáně před poškozením.

Vitamin D má vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy a podporuje normální funkce imunitního systému.

Korálový prášek je komplexem minerálních solí, jako je vápník a hořčík, draslík, sodík, železo, fosfor, síra, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí pomáhá regulovat minerální rovnováhu v těle a odkyselovat organismus.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení.

 

Obsah: 90 kapslí 

Složení: proteáza, amyláza, laktáza, celuláza, maltáza, lipáza, papain, bromelain, vitamin A 1000 ME, vitamin D 200 ME, drcený korál a přídatné látky.

Dávkování: nejlepší je použít nalačno před jídlem - 1 tobolka před konzumací zeleniny nebo ovoce; až 3 tobolky, pokud budete jíst smažené, vařené potraviny. Pro maximální účinek kapsle zapít 1-2 sklenicemi korálové vody s Coral Mine.

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek, těhotenství, kojení. Před užitím se doporučuje poradit se s lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Expirace: 2 roky od data výroby

Země výroby: USA

*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení Assimilator

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.